Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Active
lt: Aktyvus

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: About
lt: Apie

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
