Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц
