Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: About
my: အကြောင်း
