Users Export (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Active
ru: Активно

en: Date format
ru: Формат даты

en: Memory Limit
ru: Ограничение памяти

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Missing
ru: Отсутствует

en: All Users
ru: Все пользователи

en: Use
ru: Использовать

en: About
ru: Информация

en: Download File
ru: Загрузка файла

en: - Default -
ru: - По умолчанию -
