Usersnap Integration (2.0.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Icelandic
cy: Islandeg
