Usersnap Integration (2.0.0) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Icelandic
dz: ཨའིསི་ལེན་ཌིཀ།
