Usersnap Integration (2.0.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Russian
eo: Rusa

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Icelandic
eo: Islanda
