Usersnap Integration (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Polish
kk: Полдық

en: Russian
kk: Орыс

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Icelandic
kk: Исланд
