Usersnap Integration (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Norwegian
kn: ನಾರ್ವೇಜಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Icelandic
kn: ಐಸ್‍ಲ್ಯಾಂಡಿಕ್

en: Add and modify shortcut sets.
kn: ಅಡ್ಡಹಾದಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸಿ ಅಥವಾ ಬದಲಿಸಿ.
