Usersnap Integration (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Russian
bg: Руски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Add and modify shortcut sets.
bg: Добави и модифицирай преките пътища.
