Usersnap Integration (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Polish
ca: Polonès

en: Russian
ca: Rus

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: Icelandic
ca: Islandès

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Add and modify shortcut sets.
ca: Afegiu i modifiqueu conjunts d'enllaços directes.
