Usersnap Integration (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Polish
he: פולנית

en: Russian
he: רוסית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Add and modify shortcut sets.
he: הוספה ושינוי של ערכות קיצורים
