Usersnap Integration (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Icelandic
ml: ഐസ്ലാന്റിക്ക്
