Usersnap Integration (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Icelandic
mr: आइस्लॅंडिक
