Usersnap Integration (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Add and modify shortcut sets.
ug: قىسقا ئۇلىنىشلارنى قوشۇش ۋە ئۆزگەرتىش.
