Usersnap Integration (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Russian
af: Russies

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Icelandic
af: Yslands
