Usersnap Integration (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Icelandic
et: Islandi keel

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Add and modify shortcut sets.
et: Otseviidete komplektide lisamine ja muutmine.
