Usersnap Integration (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Polish
lv: Poļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Add and modify shortcut sets.
lv: Pievienot un mainīt īsceļu kopas.
