Usersnap Integration (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Polish
ne: पोलिश

en: Russian
ne: रूसी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Icelandic
ne: आइसलेंडीक
