Usersnap Integration (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Add and modify shortcut sets.
bn: শর্টকার্ট সেট যোগ এবং পরিবর্তন
