Usersnap Integration (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски
