Usersnap Integration (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Polish
ur: پولش

en: Russian
ur: روسی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Icelandic
ur: آئیس لینڈک
