U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Medium
he: בינוני

en: Phone
he: טלפון

en: Basic
he: בסיסי

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: not
he: איננו

en: Pagination
he: דפדוף

en: Search block
he: בלוק חיפוש

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
