U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: Header
sl: Glava

en: Medium
sl: Srednja

en: Basic
sl: Osnovno

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
