U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: Search block
ug: ئىزدەش رامكىسى
