U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: Header
af: Hoof

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
