U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Medium
eo: Medio

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
