U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Basic
ps: ساده
