U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Picture
te: చిత్రం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ
