U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Header
am: ራስጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
