U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Picture
is: Mynd

en: Email
is: Netfang

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Medium
is: Miðlungs

en: Phone
is: Sími

en: Basic
is: Einfalt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
