U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Picture
oc: Imatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Medium
oc: Mejan

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: not
oc: pas

en: Search block
oc: Blòt de recèrca

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
