U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Menu
th: เมนู

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Email
th: อีเมล

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: not
th: ไม่

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
