U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
