U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
