U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.0) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: RSS feed
az: RSS

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Picture
az: Şəkil

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Medium
az: Orta

en: Basic
az: Əsas

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: not
az: yox

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Search block
az: Axtarış bloku

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
