U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Menu
el: Μενού

en: Picture
el: Εικόνα

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες
