U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Picture
bo: པར

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
