U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: RSS feed
is: RSS

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Menu
is: Valmynd

en: Picture
is: Mynd

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Medium
is: Miðal

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Account settings
is: Kontusetingar

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
