U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Basic
eu: Basikoa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: not
eu: ez

en: Search block
eu: Bilaketa blokea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
