U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Picture
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Phone
fi: Puhelin

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: not
fi: ei

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Search block
fi: Hakulohko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Username or email address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
