U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.5) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Medium
hr: Srednji

en: Phone
hr: Telefon

en: Basic
hr: Osnovno

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Search block
hr: Blok pretrage

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
