U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.7) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Picture
se: Govva

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
