U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.7) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
