USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
de: nicht veröffentlicht

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Current page
de: Aktuelle Seite

en: Previous page
de: Vorherige Seite
