USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Next page
pl: Następna strona

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
