USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu
