USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior
