USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Next page
ja: 次ページ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
