USWDS Bootstrap Layout Builder Configuration (1.0.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Pagination
nl: Paginering

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina
